Zapraszamy do współpracy w następujących dziedzinach:

Publikacja materiałów prasowych - jeśli jesteś profesjonalistą (nie wymagamy kierunkowego wykształcenia, lecz oczekujemy doświadczenia praktycznego), bardzo dobrze orientujesz się w poruszanych przez nas zagadnieniach i chcesz podzielić się swoją wiedzą w koniecznie apolitycznej formie, prześlij do nas swój życiorys i propozycję interesujących Cię tematów lub gotowe artykuły.

Reklama - serwis "Przestępczość.pl" publikuje materiały reklamowe o tematyce gospodarczej, prawniczej, przemysłowej, ekonomicznej, medycznej, naukowej oraz z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Nie przyjmujemy reklam dotyczących tematyki politycznej, światopoglądowej oraz produktów niekorespondujących z powagą portalu. Ceny usług reklamowych zawsze ustalamy indywidualnie w drodze negocjacji z Klientem. 

Patronat medialny - planujesz wydanie książki o tematyce przestępczości, detektywistyki, prawa karnego lub innej podobnej, prowadzisz działalność branżową lub społeczną ukierunkowaną na popularyzację fachowości, praworządności, fair-play w biznesie (detektywistyka, wywiad gospodarczy, ochrona, obsługa prawna itp.) i życiu codziennym, otwierasz innowacyjny kierunek studiów na uczelni wyższej, albo masz inny ciekawy pomysł? Napisz do nas, jeśli nie będzie on stał w sprzeczności z naszymi poglądami na dane zagadnienie pomożemy i obejmiemy inicjatywę patronatem. 

Kontakt z redakcją:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.