• Policja

Grupa przestępcza sutenerów rozbita przez CBŚP


Śledztwo prowadzone przez policjantów CBŚP z Rzeszowa i prokuratorów z wydziału zamiejscowego Prokuratury Krajowej w Krakowie doprowadziło do rozbicia zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie podejrzani są o czerpanie korzyści z cudzego nierządu.

Czytaj więcej

  • Policja

Mocne uderzenie CBŚP w przestępczość narkotykową


Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową CBŚP z Katowic wspólnie z czeskimi funkcjonariuszami z Ostravy zlikwidowali laboratorium metamfetaminy w Katowicach. Drugie laboratorium tym razem amfetaminy, zlikwidowali na Mazowszu policjanci CBŚP z Gdańska.

Czytaj więcej

  • Policja

W Toruniu i Warszawie CBŚP rozbiło gangi "Gosi" i "Sławka"


CBŚP jednego dnia przeprowadziło zmasowane działania, likwidując dwie agencje towarzyskie w Toruniu i Warszawie oraz rozbijając dwie grupy tzw. "Gosi" oraz "Sławka". Łącznie zatrzymano 11 osób podejrzanych m.in. o czerpanie korzyści z cudzego nierządu, z czego 9 tymczasowo aresztowano.

Czytaj więcej

  • Policja

Uderzenie w odłam "grupy ożarowskiej"


24 osoby powiązane m.in. z grupą ożarowską zatrzymali policjanci CBŚP w Warszawie i na Mazowszu. Wszyscy trudnili się przemytem z Holandii i obrotem narkotykami na wielką skalę. W ręce policjantów wpadł m.in. kuzyn „Sajura”, jak również małżeństwo Wietnamczyków, zaopatrujące warszawskie grupy przestępcze w marihuanę. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 8 kilogramów marihuany i pół miliona złotych.

Czytaj więcej